Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Російські окупанти за минулу добу 14 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 1085 осіб, у тому числі 118 дітей. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Він також розповів про оперативну ситуацію по області станом на ранок 24 березня.
"Покровський район. У Курахівці поранено 2 людини, пошкоджено 11 будинків; у Кураховому пошкоджено 6 будинків. 2 людини поранені у Мирнограді. В Іванівці Гродівської громади 1 будинок зруйновано повністю, 2 — частково, 5 — пошкоджені.
Краматорський район. Лиманська громада зазнала численних обстрілів — повністю зруйновано 11 будинків: 6 в Іванівці, 3 в Тернах, по 1 в Лимані і Ямполівці; пошкоджено 15 будинків: по 5 у Тернах і Ямполівці, 3 в Лимані, по 1 у Зарічному та Іванівці. Під вогнем околиці Костянтинівської громади.
Бахмутський район. У Торецьку пошкоджено крамницю, у Щербинівці — інфраструктурний об'єкт. У Часовоярській громаді пошкоджені 7 приватних будинків, у Сіверську — 1", - повідомив очільник Донецької ОВА.
Як повідомлялося, РФ за 23 березня завдала 447 ударів по семи населених пунктах Запорізької області.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту