Поки син Пєскова "воював" проти України, його "Тесла" порушувала правила руху в Москві

У Мережі опубліковані скриншоти з камер спостереження, які зафіксували електрокар 33-річного сина прессекретаря путіна Миколи Чоулза (Пєскова) на звичайних для нього маршрутах у Москві у той час, коли він начебто воював проти  України у складі ПВК "Вагнер". Про це повідомляють російські ТК-канали 23 квітня.

У підписі до двох скриншотів стверджується, що камери зовнішнього спостереження у столиці росії 24 липня 2022 року і 6 листопада 2022 року зафіксували автомобіль Tesla Model X,  що належить сину Пєскова.

“Від початку і до кінця 2022 року авто активно пересувалося Москвою і навіть збереглися дані про штрафи... У заявлений період “служби” Миколи, електрокар на звичних господареві маршрутах порушував правила у липні та листопаді 2022 року. І є всі підстави вважати, що за кермом був сам Микола”, - повідомляє канал, зауваживши, що Tesla Model X є улюбленим автомобілем сина речника президента РФ

Нагадаємо, засоби масової пропаганди в росії поширюють інформацію, що Микола Чоулз (Пєсков) влітку був влаштований батьком у бойові формування Пригожина та відвоював шість місяців.

Однак, за словами людей, знайомих із сином прессекретаря особисто, 33-річний чоловік нікуди не зникав на тривалий період.

Як повідомлялося, син Пєскова заявив, що воював проти України в складі ПВК "Вагнер" і отримав медаль "за відвагу". 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті