Син Пєскова заявив, що воював проти України в складі ПВК "Вагнер" і отримав медаль "за відвагу"

Син речника президента РФ Микола Пєсков ствердив, що воював у складі ПВК "Вагнер" проти України та отримав медаль "За відвагу". Про це мовиться в інтерв'ю Миколи Пєскова росЗМІ. 

"Коли я ухвалив для себе рішення брати участь у СВО, я не знав, як правильно туди потрапити. Оскільки, коли все починалося, не так було багато інформації, як зараз. Тому, так, мені довелося звернутися до батька. Я запитав, як мені правильно зв'язатися із ПВК. І він мені в цьому допоміг", - зазначив син речника путіна. Водночас він не уточнив, чому уклав контракт із ПВК, а не міноборони РФ.

Говорячи про мотивацію, син Пєскова заявив, що вирушив воювати, оскільки вважав це за свій обов'язок. За його словами, близькі це рішення підтримали.

Нагадаємо, раніше Пригожин розповів, як син Пєскова під чужим ім'ям служив у ПВК "Вагнер" і натякнув, що зараз його можна побачити в Москві. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті