Син Пєскова заявив, що воював проти України в складі ПВК "Вагнер" і отримав медаль "за відвагу"

Син речника президента РФ Микола Пєсков ствердив, що воював у складі ПВК "Вагнер" проти України та отримав медаль "За відвагу". Про це мовиться в інтерв'ю Миколи Пєскова росЗМІ. 

"Коли я ухвалив для себе рішення брати участь у СВО, я не знав, як правильно туди потрапити. Оскільки, коли все починалося, не так було багато інформації, як зараз. Тому, так, мені довелося звернутися до батька. Я запитав, як мені правильно зв'язатися із ПВК. І він мені в цьому допоміг", - зазначив син речника путіна. Водночас він не уточнив, чому уклав контракт із ПВК, а не міноборони РФ.

Говорячи про мотивацію, син Пєскова заявив, що вирушив воювати, оскільки вважав це за свій обов'язок. За його словами, близькі це рішення підтримали.

Нагадаємо, раніше Пригожин розповів, як син Пєскова під чужим ім'ям служив у ПВК "Вагнер" і натякнув, що зараз його можна побачити в Москві. 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті