Поки окупанти звітують про "видачу ліків пацієнтам", в окупованому Сєвєродонецьку праює лише одна аптека

Лише одна аптека наразі працює в окупованому Сєвєродонецьку на Луганщині. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 16 жовтня.

"У Сєвєродонецьку важко виявити працюючу аптеку. Після окупації спочатку їх було дві, але останнім часом медикаменти можна придбати тільки в одній, розташованій при місцевій лікарні", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що запас препаратів там невеликий і поповнюється двічі на місяць. 

"У сезон гострих респіраторних захворювань нестача медикаментів відчувається ще більше", - сказано в повідомленні.

Тим часоим окупаційні ЗМІ з посиланням на "пресслужбу міністерства охорони здоров'я республіки" повідомили 16 жовтня, що "...аптеки підприємства "Лугмедфарм" почали видавати ліки пацієнтам із важкими захворюваннями".

Яких саме міст це стосується і чи є серед них Сєвєродонецьк, окупанти не уточнили.

Раніше повідомлялось, що в Сєвєродонецьку залишається близько 8-10 тисяч населення, а в районі близько 40 тисяч. Приблизно 70% інфраструктури зруйновано.  

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті