Похорон Навального може відбутися у Москві на Борисівському цвинтарі

Похорон Навального може відбутися 1 березня на Борисовському кладовищі в Москві. Про це повідомляє російський ТГК Brief 26 лютого.

Зазначають, що інформацію про те, що Навального можуть поховати на цьому кладовищі, підтвердив у коментарі опозиційним паблікам РФ співрозмовник у похоронній сфері.

Раніше прессекретарка Навального Кіра Ярмиш повідомила в мережі Х, що прощання з опозиціонером планують провести "наприкінці цього робочого тижня".

"Ми шукаємо зал для публічного прощання з Олексієм. Час: кінець цього робочого тижня. Якщо у вас є відповідне приміщення, зв'яжіться з нами, будь ласка", - пише Ярмиш.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден оголосив, що Сполучені Штати запроваджують більш ніж 500 санкцій проти РФ та нові експортні обмеження проти майже 100 організацій напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення в Україну та після смерті Алексєя Навального.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті