Похорон Навального може відбутися у Москві на Борисівському цвинтарі

Похорон Навального може відбутися 1 березня на Борисовському кладовищі в Москві. Про це повідомляє російський ТГК Brief 26 лютого.

Зазначають, що інформацію про те, що Навального можуть поховати на цьому кладовищі, підтвердив у коментарі опозиційним паблікам РФ співрозмовник у похоронній сфері.

Раніше прессекретарка Навального Кіра Ярмиш повідомила в мережі Х, що прощання з опозиціонером планують провести "наприкінці цього робочого тижня".

"Ми шукаємо зал для публічного прощання з Олексієм. Час: кінець цього робочого тижня. Якщо у вас є відповідне приміщення, зв'яжіться з нами, будь ласка", - пише Ярмиш.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден оголосив, що Сполучені Штати запроваджують більш ніж 500 санкцій проти РФ та нові експортні обмеження проти майже 100 організацій напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення в Україну та після смерті Алексєя Навального.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті