Подоляк: Територіальні центри комплектування "репутаційно вбивали концепцію мобілізації як такої"

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що територіальні центри комплектування «репутаційно вбивали концепцію мобілізації як такої». Про йе Подоляк сказав в ефірі телемарафону, - пише NV.ua.

«Вони демонстративно, вони навіть не ховалися, вони навіть не чекають, поки війна закінчиться, вони отримують якийсь дохід сірого кольору і навіть під час війни тричі міняють машину, купують собі якісь земельні ділянки, купують собі додаткові квартири, які пишуть на своїх родичів та інше», - сказав радник в ефірі телемарафону.

Подоляк додав, що військкомам «давали час, щоб зупинитися, подумати, подивитися на всі боки».

Він зазначив, що зміна керівників ТЦК на рівні областей - дуже складний процес, але якщо цього не зробити, то лояльність до мобілізації та продовження бойових дій буде нульова. Радник підкреслив, що надалі це призведе до вкрай депресивних настроїв.

«Репутаційно сьогодні ТЦК у принципі вбивали концепцію мобілізації як такої», - сказав він.

Також Подоляк повідомив, що ті, які отримають підозри, відповідатимуть юридично. На його думку, дуже важливо, щоб вони отримали тюремні терміни, щоб «це не було фікцією».

Радник наголосив, що ті, хто не матиме підозр, а буде просто звільнений у рамках загальної програми, можуть піти на фронт, щоб зберегти свої військові звання і довести, що вони мають стосунок до Збройних сил України.

Як повідомлялося, 11 серпня після засідання РНБО Володимир Зеленський заявив, що в Україні звільнять усіх обласних воєнкомів і замінять їх бойовими офіцерами.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті