Подоляк обіцяє, що сезон у Криму буде "гарячий і дуже спекотний"

Цього року сезон у Криму буде "гарячим та дуже спекотним". Усі побачать, що "до України потрібно ставитись не тільки з повагою, а й з великим страхом", - заявив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк, - повідомляє РБК-Україна.

"(Сезон у Криму цього року буде – ред.) гарячим і дуже спекотним. Україна пояснить, що до неї потрібно ставитися не лише з повагою, а з великим страхом. Коли ти приходиш до нашої оселі, ти втричі більше заплатиш у фіналі" , – сказав Подоляк.

За його словами, це виглядатиме дуже ефектно, тому що увага країн з "нестабільними" режимами буде прикута до Криму.

"Вони побачать головне - справедливість завжди виглядає набагато ефектніше, ніж зло, навіть якщо це зло має триколор на лобі", - наголосив радник.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті