Подоляк обіцяє, що сезон у Криму буде "гарячий і дуже спекотний"

Цього року сезон у Криму буде "гарячим та дуже спекотним". Усі побачать, що "до України потрібно ставитись не тільки з повагою, а й з великим страхом", - заявив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк, - повідомляє РБК-Україна.

"(Сезон у Криму цього року буде – ред.) гарячим і дуже спекотним. Україна пояснить, що до неї потрібно ставитися не лише з повагою, а з великим страхом. Коли ти приходиш до нашої оселі, ти втричі більше заплатиш у фіналі" , – сказав Подоляк.

За його словами, це виглядатиме дуже ефектно, тому що увага країн з "нестабільними" режимами буде прикута до Криму.

"Вони побачать головне - справедливість завжди виглядає набагато ефектніше, ніж зло, навіть якщо це зло має триколор на лобі", - наголосив радник.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті