Подоляк обіцяє, що сезон у Криму буде "гарячий і дуже спекотний"

Цього року сезон у Криму буде "гарячим та дуже спекотним". Усі побачать, що "до України потрібно ставитись не тільки з повагою, а й з великим страхом", - заявив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк, - повідомляє РБК-Україна.

"(Сезон у Криму цього року буде – ред.) гарячим і дуже спекотним. Україна пояснить, що до неї потрібно ставитися не лише з повагою, а з великим страхом. Коли ти приходиш до нашої оселі, ти втричі більше заплатиш у фіналі" , – сказав Подоляк.

За його словами, це виглядатиме дуже ефектно, тому що увага країн з "нестабільними" режимами буде прикута до Криму.

"Вони побачать головне - справедливість завжди виглядає набагато ефектніше, ніж зло, навіть якщо це зло має триколор на лобі", - наголосив радник.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті