Майже всі звільнені з полону РФ українські військові мають крайній ступінь анорексії

Майже всі 215 звільнених із російського полону українських військових контужені, мають переломи, хронічні хвороби та крайній ступінь анорексії. Про це повідомляє "УП" з посиланням на коментар голови патронатної служби "Азову" Олени Толкачової.

"Стан наших військових просто шокуючий. Є випадки, коли родичі не можуть впізнати своїх рідних. Наші хлопці знесилені, контужені, дуже багато прихованих переломів та загострень різного ступеня хронічних хвороб", - наголосила Толкачова.

Вона зауважила, що всім військовим надають медичну допомогу, багато з них перебуває на лікуванні та відновленні. 

За її словами, медики працюють максимально злагоджено, щоб "не пропустити жодного синця, жодної подряпини". 

Незабаром частину українських військових відправлять відновлюватися за кордоном. Державні органи намагаються якомога швидше відновити документи та картки захисників, щоб перерахувати зарплати.

Як повідомлялось раніше, українці за один вечір зібрали 10 мільйонів гривень на реабілітацію звільнених "Азовців".

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті