Майже 70 вихованців санаторної школи з Сєвєродонецька евакуйовані до Австрії – ОВА

Майже 70 дітей – вихованців Сєвєродонецької обласної санаторної школи Луганської області евакуйовані до Австрії. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 2 січня.

"69 вихованців Сєвєродонецької обласної санаторної школи та два вихованці комунального закладу "Луганський обласний ліцей фізичної культури і спорту" евакуйовані до Республіки Австрія", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, крім того, 11 вихованців Кремінської обласної спеціальної школи, 11 вихованців Гірської обласної спеціальної школи (це діти з особливими потребами. – "ОстроВ") та вихованець Луганського обласного ліцею фізичної культури і спорту евакуйовані до "Навчально-реабілітаційного центру I-II ступенів "ГАРМОНІЯ" у м. Львів.

Раніше повідомлялось, що молодь з Луганщини отримала відповіді на юридичні питання у Старобільському хабі у Сваляві.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті