Майже 70 вихованців санаторної школи з Сєвєродонецька евакуйовані до Австрії – ОВА

Майже 70 дітей – вихованців Сєвєродонецької обласної санаторної школи Луганської області евакуйовані до Австрії. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 2 січня.

"69 вихованців Сєвєродонецької обласної санаторної школи та два вихованці комунального закладу "Луганський обласний ліцей фізичної культури і спорту" евакуйовані до Республіки Австрія", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, крім того, 11 вихованців Кремінської обласної спеціальної школи, 11 вихованців Гірської обласної спеціальної школи (це діти з особливими потребами. – "ОстроВ") та вихованець Луганського обласного ліцею фізичної культури і спорту евакуйовані до "Навчально-реабілітаційного центру I-II ступенів "ГАРМОНІЯ" у м. Львів.

Раніше повідомлялось, що молодь з Луганщини отримала відповіді на юридичні питання у Старобільському хабі у Сваляві.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті