По Херсонщині армія РФ випустила 13 авіабомб: під завалами після "прильоту" шукають людей

"Приліт" внаслідок скидання ворогом керованих авіабомб стався в одному з населених пунктів Херсонщини, під завалами можуть бути люди. Про це начальник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін повідомив у Телеграмі 25 жовтня.

"Цієї ночі окупанти завдавали ударів різними видами озброєння. Після 22 години ворог випустив 13 керованих бомб. На місці одного з прильотів триває рятувальна операція. Ймовірно, під завалами люди", - написав він.

Прокудін додав, що загалом за добу зафіксовано 35 прильотів КАБ по території регіону. Був завданий і ракетний удар, також Херсонщина зазнала атаки "Шахедами".

Наразі уточнюються масштаби руйнування.

Як повідомлялося, у низці населених пунктів Херсонщини запроваджено примусову евакуацію дітей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті