У низці населених пунктів Херсонщини запроваджено примусову евакуацію дітей

Через складну безпекову ситуацію на Херсонщині схвалено примусову евакуацію 802 дітей із 23 населених пунктів. Про це повідомляє Мінреінтеграції 23 жовтня.

“Рішення Херсонської ОВА одностайно підтримали члени Коордштабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану”, - зазначили у Мінреінтеграції.

Примусову евакуацію дітей проведуть із Бериславського, Каховського та Херсонського районів.

За інформацією Мінреінтеграції евакуація здійснюється безкоштовно залізничним та автобусним транспортом до Хмельницької, Миколаївської, Одеської та Львівської областей.

Також близько 100 дітей планується заселити в один із санаторіїв Івано-Франківської області. 

“У більш безпечних регіонах евакуйовані діти в супроводі одного з батьків або ж законного представника будуть забезпечені виплатами, безкоштовним прихистком, гуманітарною допомогою, психологічною підтримкою тощо”, - додали у міністерстві.

Як повідомлялось раніше, примусову евакуацію дітей оголошено у восьми населених пунктах Бахмутського й Покровського районів.

Статті

Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Всі статті