По деокупованій Луганщині росіяни вдарили 77-ма безпілотниками, з них 50 атакували село, де залишаються місцеві жителі

По двох деокупованих селах Луганської області російська армія застосувала 77 безпілотників протягом минулої доби. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 5 вересня. 

"77 безпілотників застосували окупанти в бік Макіївки та Невського. Понад 50 з них – над селом, де ще залишаються місцеві жителі (Невське. - "ОстроВ")", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що по цих двох населених пунктах завдані удари й зі ствольної артилерії. По Невському ворог також поцілив з реактивної системи залпового вогню. 

"Атакували загарбники поблизу М’ясожарівки, Греківки, Макіївки, Невського", - написав також Лисогор.

Раніше повідомлялось, що деокуповане Невське на Луганщині зазнало масованого удару, ще один будинок не підлягає відновленню.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті