Плани рашиста, якщо "дембель" не вдасться: "Я тут усіх перестріляю тоді. У мене ще 8 патронів залишилось" (перехоплення ГУР)

Головне управління розвідки Міноборони оприлюднило телефонну розмову військовослужбовця РФ, який відмовляється лишатись на позиціях у разі відсутності відпусток. Про це йдеться у перехопленні, опублікованому ГУР 30 березня.

"Я тут усіх перестріляю тоді. Я залишатись не збираюсь тут. У мене ще в пістолеті 8 патронів залишилось", – каже він про ситуацію, якщо його залишать на позиціях.

Рашист також розповідає, що, вважаючись за документами командиром, він насправді виконує функції рядового. За його словами, офіцерів у підрозділі не залишилось, військовими командують молодші сержанти й сержанти.

Співрозмовниця, у свою чергу, розповідає, що серед знайомих військовослужбовців повертали додому лише багатодітних батьків та людей поважного віку.

"Руки гниють вже… Трьох пальців не відчуваю", – додає рашист.

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому дружина рашиста демонструє своє ставлення до війни: "Чоловік людей убиває... Мій котику. Ти служиш своїй країні".

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті