Плани рашиста, якщо "дембель" не вдасться: "Я тут усіх перестріляю тоді. У мене ще 8 патронів залишилось" (перехоплення ГУР)

Головне управління розвідки Міноборони оприлюднило телефонну розмову військовослужбовця РФ, який відмовляється лишатись на позиціях у разі відсутності відпусток. Про це йдеться у перехопленні, опублікованому ГУР 30 березня.

"Я тут усіх перестріляю тоді. Я залишатись не збираюсь тут. У мене ще в пістолеті 8 патронів залишилось", – каже він про ситуацію, якщо його залишать на позиціях.

Рашист також розповідає, що, вважаючись за документами командиром, він насправді виконує функції рядового. За його словами, офіцерів у підрозділі не залишилось, військовими командують молодші сержанти й сержанти.

Співрозмовниця, у свою чергу, розповідає, що серед знайомих військовослужбовців повертали додому лише багатодітних батьків та людей поважного віку.

"Руки гниють вже… Трьох пальців не відчуваю", – додає рашист.

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому дружина рашиста демонструє своє ставлення до війни: "Чоловік людей убиває... Мій котику. Ти служиш своїй країні".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті