План відновлення України за версією ООН: 411 млрд доларів буде витрачено за 10 років

План відновлення України від ООН передбачає, що 411 млрд доларів буде витрачено за 10 років. Про це пише сайт "Новости ООН" 25 березня.

"За оцінками уряду України, Групи Світового банку, Європейської комісії та ООН, вартість запланованої відбудови України зросла до 411 мільярдів доларів, – сказано в повідомленні. – Звіт, випущений цього тижня, охоплює збитки, завдані за рік з моменту вторгнення Росії в Україну. Під час оцінки втрат експерти враховували як пряму фізичну шкоду, завдану інфраструктурі та будівлям, так і вплив воєнних дій на життя людей та їхні джерела засобів до існування".

Уточнюється, що 411 мільярдів доларів, як очікується, будуть витрачені протягом десяти років. Найбільше постраждали прифронтові райони: Донецька, Харківська, Луганська та Херсонська області.

Крім того, повідомляється, що 25 березня під егідою Управління Верховного комісара ООН з прав людини було опубліковано дві доповіді по Україні: одну щодо поводження з військовополоненими та іншу щодо загальної ситуації з правами людини. Документи були підготовлені Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні. Представляючи ці документи, голова Місії Матильда Богнер нагадала про найголовніше право людини – право на життя. Вона повідомила, що Моніторингова місія ООН задокументувала загибель понад восьми тисяч цивільних осіб. 14 тисяч мирних жителів дістали поранення. Понад 90 відсотків постраждалих стали жертвами ракетних обстрілів, використання в населеній місцевості зброї вибухової дії або мін. При цьому реальні цифри загиблих, як сказала представниця ООН, набагато вищі.

Раніше повідомлялося, що Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на виплату допомоги українцям.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті