План відновлення України за версією ООН: 411 млрд доларів буде витрачено за 10 років

План відновлення України від ООН передбачає, що 411 млрд доларів буде витрачено за 10 років. Про це пише сайт "Новости ООН" 25 березня.

"За оцінками уряду України, Групи Світового банку, Європейської комісії та ООН, вартість запланованої відбудови України зросла до 411 мільярдів доларів, – сказано в повідомленні. – Звіт, випущений цього тижня, охоплює збитки, завдані за рік з моменту вторгнення Росії в Україну. Під час оцінки втрат експерти враховували як пряму фізичну шкоду, завдану інфраструктурі та будівлям, так і вплив воєнних дій на життя людей та їхні джерела засобів до існування".

Уточнюється, що 411 мільярдів доларів, як очікується, будуть витрачені протягом десяти років. Найбільше постраждали прифронтові райони: Донецька, Харківська, Луганська та Херсонська області.

Крім того, повідомляється, що 25 березня під егідою Управління Верховного комісара ООН з прав людини було опубліковано дві доповіді по Україні: одну щодо поводження з військовополоненими та іншу щодо загальної ситуації з правами людини. Документи були підготовлені Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні. Представляючи ці документи, голова Місії Матильда Богнер нагадала про найголовніше право людини – право на життя. Вона повідомила, що Моніторингова місія ООН задокументувала загибель понад восьми тисяч цивільних осіб. 14 тисяч мирних жителів дістали поранення. Понад 90 відсотків постраждалих стали жертвами ракетних обстрілів, використання в населеній місцевості зброї вибухової дії або мін. При цьому реальні цифри загиблих, як сказала представниця ООН, набагато вищі.

Раніше повідомлялося, що Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на виплату допомоги українцям.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті