План відновлення України за версією ООН: 411 млрд доларів буде витрачено за 10 років

План відновлення України від ООН передбачає, що 411 млрд доларів буде витрачено за 10 років. Про це пише сайт "Новости ООН" 25 березня.

"За оцінками уряду України, Групи Світового банку, Європейської комісії та ООН, вартість запланованої відбудови України зросла до 411 мільярдів доларів, – сказано в повідомленні. – Звіт, випущений цього тижня, охоплює збитки, завдані за рік з моменту вторгнення Росії в Україну. Під час оцінки втрат експерти враховували як пряму фізичну шкоду, завдану інфраструктурі та будівлям, так і вплив воєнних дій на життя людей та їхні джерела засобів до існування".

Уточнюється, що 411 мільярдів доларів, як очікується, будуть витрачені протягом десяти років. Найбільше постраждали прифронтові райони: Донецька, Харківська, Луганська та Херсонська області.

Крім того, повідомляється, що 25 березня під егідою Управління Верховного комісара ООН з прав людини було опубліковано дві доповіді по Україні: одну щодо поводження з військовополоненими та іншу щодо загальної ситуації з правами людини. Документи були підготовлені Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні. Представляючи ці документи, голова Місії Матильда Богнер нагадала про найголовніше право людини – право на життя. Вона повідомила, що Моніторингова місія ООН задокументувала загибель понад восьми тисяч цивільних осіб. 14 тисяч мирних жителів дістали поранення. Понад 90 відсотків постраждалих стали жертвами ракетних обстрілів, використання в населеній місцевості зброї вибухової дії або мін. При цьому реальні цифри загиблих, як сказала представниця ООН, набагато вищі.

Раніше повідомлялося, що Агентство ООН у справах біженців відновило реєстрацію на виплату допомоги українцям.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті