Пісторіус відвідав навчання українських військових. До кінця року Німеччина підготовить 3 тисячі воїнів ЗСУ

Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус під час відвідання Мунстера, де проходять навчання українські танкісти, заявив, що Німеччина до кінця року навчить всього 3 тисячі військових ЗСУ. Про це повідомляє NDR, - пише РБК-Україна.

"З початку війни ми підготували 1200 українських військових, до кінця цього року їх кількість перевищить три тисячі", - сказав Пісторіус.

Він уточнив, що йдеться про підготовку військових на різних видах техніки, а також зауважив, що навчання є особливо сильною стороною Бундесверу. Міністр додав, що Німеччина дуже швидко реагує на потреби України, зокрема вже підготувала 600 сержантів, яких Пісторіус назвав "хребтом армії". Навчання є не менш важливим, ніж постачання техніки та боєприпасів, підкреслив Пікторіус.

Міністр був приємно здивований тим, як швидко українські військові опановують найсучаснішу техніку, якими винахідливими та креативними вони є. Він також зауважив, що це є обопільно корисний процес, адже німецькі солдати також отримують багато користі від тих, хто має справжній бойових досвід.

Глава Бундесверу назвав Мунстер "ідеальним місцем" для підготовки солдатів, адже там розташована танкова школа з усім необхідним для якісної підготовки. Це взагалі найбільший у ФРН навчальний майданчик.

Разом з міністром оборони ФРН українських військових відвідали мер Києва Віталій Кличко та посол України у ФРН Олексій Макеєв. Українські представники подякували німецьким друзям і закликали всіх "вірити в Україну", яка, зокрема, завдяки цим танкам захищатиме мир і демократію в Європі.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті