Пісторіус відвідав навчання українських військових. До кінця року Німеччина підготовить 3 тисячі воїнів ЗСУ

Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус під час відвідання Мунстера, де проходять навчання українські танкісти, заявив, що Німеччина до кінця року навчить всього 3 тисячі військових ЗСУ. Про це повідомляє NDR, - пише РБК-Україна.

"З початку війни ми підготували 1200 українських військових, до кінця цього року їх кількість перевищить три тисячі", - сказав Пісторіус.

Він уточнив, що йдеться про підготовку військових на різних видах техніки, а також зауважив, що навчання є особливо сильною стороною Бундесверу. Міністр додав, що Німеччина дуже швидко реагує на потреби України, зокрема вже підготувала 600 сержантів, яких Пісторіус назвав "хребтом армії". Навчання є не менш важливим, ніж постачання техніки та боєприпасів, підкреслив Пікторіус.

Міністр був приємно здивований тим, як швидко українські військові опановують найсучаснішу техніку, якими винахідливими та креативними вони є. Він також зауважив, що це є обопільно корисний процес, адже німецькі солдати також отримують багато користі від тих, хто має справжній бойових досвід.

Глава Бундесверу назвав Мунстер "ідеальним місцем" для підготовки солдатів, адже там розташована танкова школа з усім необхідним для якісної підготовки. Це взагалі найбільший у ФРН навчальний майданчик.

Разом з міністром оборони ФРН українських військових відвідали мер Києва Віталій Кличко та посол України у ФРН Олексій Макеєв. Українські представники подякували німецьким друзям і закликали всіх "вірити в Україну", яка, зокрема, завдяки цим танкам захищатиме мир і демократію в Європі.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті