Після ворожих атак на Донеччині є пошкодження в десяти населених пунктах

Низку ударів із авіації, ЗРК "С-300", РСЗВ "Град", артилерії й танків завдали російські війська по десяти населеним пунктам Донецької області протягом доби. Про це повідомили у Телеграмі 30 вересня обласна військова адміністрація та поліція регіону.

Зокрема, шість разів окупанти обстріляли Курахівську громада, тримаючи під вогнем Курахове, Курахівку і Веселий Гай. Пошкоджено бази відпочинку, зайнялася пожежа на сільгоспугіддях. Також зазнав пошкоджень будинок у Єлизаветівці Мар'їнської громади.

Крім того, у Торецькій громаді ворожими снарядами пошкоджено десять будинків: п’ять – у Петрівці, по два – у Торецьку та Дружбі, один – у Щербинівці. У Костянтинівці пошкоджено дві промислові будівлі та інфраструктурний об'єкт.

У Сіверську зафіксували пошкодження будинку та нежитлової споруди. У Рубцях Лиманської громади внаслідок обстрілів загорівся сухостій.

Внаслідок артилерійського удару в селі Дружба поранено цивільну особу.

Як повідомлялося, серед ночі росіяни завдали двох ракетних ударів по Краматорську, пошкоджено гуртожиток і 37 авто на стоянці.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті