Після підрива Каховської ГЕС з Херсона евакуйовано понад 1 300 осіб

На Херсонщині сьогодні, 6 червня, через подрив окупантами Каховської ГЕС евакуйовано понад 1 300 осіб. Про це заявив голова ДСНС Сергій Крук, якого

"Наразі в Херсоні розгорнуто роботу евакуаційних пунктів, надається психологічна та медична допомога усім, хто цього потребує. Всього евакуйовано понад 1 300 осіб. Росія вже вдруге намагається відібрати дім у невинних людей, які потерпали від окупації терористів. Наразі 500 осіб та 160 одиниць техніки ДСНС із 11 областей України залучені до ліквідації катастрофи", - зазначив очільник служби.

 

Як повідомлялося, Глава Офіса президента Украины Андрій Єрмак заявив, що станом на сьогодні, росія вже зруйнувала та пошкодила понад 80 населених пунктів Херсонської області.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті