Після підрива Каховської ГЕС з Херсона евакуйовано понад 1 300 осіб

На Херсонщині сьогодні, 6 червня, через подрив окупантами Каховської ГЕС евакуйовано понад 1 300 осіб. Про це заявив голова ДСНС Сергій Крук, якого

"Наразі в Херсоні розгорнуто роботу евакуаційних пунктів, надається психологічна та медична допомога усім, хто цього потребує. Всього евакуйовано понад 1 300 осіб. Росія вже вдруге намагається відібрати дім у невинних людей, які потерпали від окупації терористів. Наразі 500 осіб та 160 одиниць техніки ДСНС із 11 областей України залучені до ліквідації катастрофи", - зазначив очільник служби.

 

Як повідомлялося, Глава Офіса президента Украины Андрій Єрмак заявив, що станом на сьогодні, росія вже зруйнувала та пошкодила понад 80 населених пунктів Херсонської області.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті