Після оголошення сина Кадирова "почесним громадянином" Донецька "влада" міста заявила, що її сайт взломали

Окупаційна "влада" Донецька заявила про взлом сайта "адміністрації" міста після публікації документа про визнання сина Кадирова Адама "почесним громадянином". Відповідне повідомлення зʼявилося у так званого "мера" Олексія Кулемзина 29 листопада.

"Сьогодні було зламано офіційний сайт адміністрації міста Донецька", - написав він, звинувативши у цьому українських експертів.

"На даний момент спеціалістами робляться всі зусилля для усунення інформаційних атак ЦИПСО України", — написав «мер» Олексій Кулемзін.

Як повідомлялося, "розпорядження" про присвоєння "звання" "Почесного громадянина" Донецька синові Рамзана Кадирова Адаму Кадирову зʼявилося на "офіційному" сайті окупаційної "адміністрації" міста  вдень, 29 листопада.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті