Окупанти зробили сина Кадирова "почесним громадянином Донецька"

Глава окупаційної "адміністрації" Донецька Волков присвоїв "звання" "Почесного громадянина Донецька" синові Рамзана Кадирова Адаму Кадирову. Відповідне "розпорядження" опубліковано на офіційному сайті окупаційної "адміністрації міста" 29 листопада.

"...Відзначаючи активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток культурних відносин Донецька і Грозного", - аргументується в "документі" рішення.

Раніше повідомлялося, що шістнадцятирічного Адама Кадирова призначено куратором батальйону імені Шейха Мансура і він отримав чергову нагороду.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті