Після деокупації Бучі світ здригнувся від жорстокості росіян: лідери України та іноземних країн вшанували пам'ять жертв агресії РФ

У річницю визволення Бучі місто відвідали президент Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук і низка іноземних лідерів. Про це 31 березня в Telegram повідомили глава держави та пресслужба Верховної Ради.

"У річницю визволення Бучі разом із главами іноземних держав та урядів вшанували пам'ять жителів міста, які загинули під час російської окупації", - повідомив Зеленський.

Під час візиту до Бучі делегація поклали лампади до Хреста біля церкви Святого Андрія Первозванного. Також на відновленій щоглі Меморіалу захисникам територіальної громади міста Буча було піднято прапор України.

"Рік тому Буча пережила кошмар. Після звільнення міста, світ побачив і здригнувся від жорстокості злочинів, які вчинив ворог", - додав Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україну на саміт з нагоди деокупації Бучі прибули прем'єри Словаччини, Словенії та Хорватії.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті