Після деокупації Бучі світ здригнувся від жорстокості росіян: лідери України та іноземних країн вшанували пам'ять жертв агресії РФ

У річницю визволення Бучі місто відвідали президент Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук і низка іноземних лідерів. Про це 31 березня в Telegram повідомили глава держави та пресслужба Верховної Ради.

"У річницю визволення Бучі разом із главами іноземних держав та урядів вшанували пам'ять жителів міста, які загинули під час російської окупації", - повідомив Зеленський.

Під час візиту до Бучі делегація поклали лампади до Хреста біля церкви Святого Андрія Первозванного. Також на відновленій щоглі Меморіалу захисникам територіальної громади міста Буча було піднято прапор України.

"Рік тому Буча пережила кошмар. Після звільнення міста, світ побачив і здригнувся від жорстокості злочинів, які вчинив ворог", - додав Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україну на саміт з нагоди деокупації Бучі прибули прем'єри Словаччини, Словенії та Хорватії.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті