Підрозділ Нацполіції "Лють" показав, як зупинив "мʼясний" штурм окупантів біля Часового Яра

"Часів Яр. Працює «Лють» — під ворогом земля палає! Окупанти не полишають спроб захопити Часів Яр та взяти місто під свій контроль. Днями ворог в кращих традиціях радянських «генералів», відправив на «мʼясний штурм» міста велику кількість живої сили та техніки. Проте бійці Нацполіції «Лють» разом з підрозділами Збройних Сил України доклали титанічних зусиль та зруйнували всі надії окупантів на успіх", - повідомили у Нацполіції 22 травня.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті