Під завалами в Дніпрі знайшли тіло другого загиблого, кількість поранених також зросла

Рятувальники дістали з-під завалів у Дніпрі тіло ще одного загиблого. Про це 26 травня в Telegram повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"З-під завалів будівлі ветклініки, яку також пошкодив ворог, дістали тіло загиблого чоловіка... Сьогоднішня ракетна атака по Дніпру забрала життя двох людей", - заявив чиновник.

Крім цього, продовжує зростати і кількість постраждалих після цього ракетного удару. Так, в ефірі каналу "Київ 24" заступник голови ОВА Володимир Орлов повідомив уже про 25 постраждалих.

"25 осіб постраждали. 19 лікуються на стаціонарі, три важких. Двоє дітей середньої тяжкості - 3 і 6 років. П'ять лікуються амбулаторно", - заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок обстрілу поліклініки в Дніпрі постраждали 23 людини.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті