Губернатор Володимирської області РФ заявив, що "українські шахраї" прикинулися російськими силовиками і змусили місцевого жителя кинути коктейль Молотова в будівлю уряду

Російська влада заявила, що чоловік, який кинув коктейль Молотова в будівлю уряду Володимирської області та в автомобіль місцевої чиновниці 13 квітня, був "під впливом шахраїв з України". Про це заявив губернатор Володимирської області Олександр Авдєєв у Телеграм.

"Щоб уникнути інсинуацій і поширення неправдивої інформації поясню: за попередніми даними, палій перебував під впливом шахраїв (імовірно, українського ЦІПСО), і мішенню не був конкретний автомобіль або посадовець, метою було вчинення провокації проти органів влади загалом", - написав Авдєєв. 

На думку Авдєєва, "...знову реалізовано сценарій, як у випадку, коли жінка кинула коктейль Молотова у військкомат: спочатку шахраї провокують людину взяти непідйомний кредит, а потім обіцяють списання боргу за підпал адміністративної будівлі".

Губернатор також заявив, що "шахраї діяли під виглядом співробітників правоохоронних органів".

Раніше повідомлялося, що в російському Володимирі кинули коктейль Молотова в будівлю уряду. Віце-губернатор заявив, що метою був він.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті