У російському Володимирі кинули коктейль Молотова в будівлю уряду. Віце-губернатор заявив, що метою був він

У Володимирі РФ чоловік кинув коктейль Молотова в будівлю уряду і припарковане поруч авто 13 квітня. Про це повідомили росЗМІ. 

"Чоловік спробував підпалити будівлю адміністрації у Володимирі. Однак у нього нічого не вийшло. Після він намагався оббігти будівлю і втекти. У цей же час підпалив машину Hyundai Creta, яка, попередньо, належить Інні Дировій - начальнику управління профілактики корупційних правопорушень. Наразі загоряння загасили", - йдеться в одному з повідомлень.

Уточнюється, що чоловіка затримали.

"Мотиви його дій поки не зрозумілі", - пишуть також ЗМІ. 

Зазначається, що метою злочинця, попередньо, був віце-губернатор Костянтин Баранов, який був на робочому місці в будівлі обладміністрації. 

"У коментарі Костянтин розповів: перша пляшка з пальним полетіла у вікно, друга - під його авто. На щастя, водій, який чекав на начальника біля входу, зорієнтувався і врятував машину. Зі слів чиновника, злочинець середніх років, обличчя не ховав. Третю пляшку із запальною сумішшю він кинув у Hyundai Creta", - пише одне зі ЗМІ.

Інформація про постраждалих відсутня.

Раніше повідомлялося, що в російському Саратові підпалили музей історії "СВО".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті