Під обстріл окупантів потрапили поліцейські, роздаючи допомогу у звільнених селах Луганщини

Під обстріл окупантів потрапили наші поліцейські, роздаючи допомогу у звільнених селах Луганщини. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганскої ОВА Артем Лисогор 11 квітня.

"Сьогодні жителям Макіївки та Греківки вони привезли хліб та необхідні речі від Красноріченської селищної військової адміністрації.

У цей час росіяни обстріляли Макіївку із системи залпового вогню "Град". Снаряди розірвалися неподалік селян та співробітників поліції.

На щастя, серед місцевих мешканців ніхто не постраждав. У результаті обстрілу четверо співробітників поліції отримали акубаротравми, усім їм надано медичну допомогу", - написав Лисогор.

Як повідомлялося, МВС нагородило 15 рятувальників та 15 поліцейських з Луганщини.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті