МВС нагородило 15 рятувальників та 15 поліцейських з Луганщини

15 рятувальників та 15 поліцейських з Луганщини відзначено відомчими нагородами МВС України. Про це у Телеграм повідомив очільник луганської ОВА Артем Лисогор 27 січня. 

Як повідомляється, відзнаки та пам’ятні подарунки вручив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, перебуваючи на Харківщині.

"Наші службовці продовжують виконувати свої обов’язки у різних регіонах країни. Це, зокрема, Харківщина, Дніпропетровщина, Запоріжжя.Так само рятують життя, оберігають спокій громадять та знаходять злочинців, дістають людей з-під завалів внаслідок обстрілів росіян, розміновують деокуповані території та документують злочини загарбників", - зазначив Лисогор. . 

Нагадаємо, з деокупованого Невського на Луганщині поліцейські евакуювали місцеву мешканку

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті