Під нові санкції РНБО потрапили понад 400 осіб і компаній з росії, Ірану та Сирії – Зеленський

Під новими санкціями РНБО потрапили понад 400 російських, іранських і сірійських осіб і компаній. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні 18 березня.

"Є нові санкції РНБО. Більш ніж 400 осіб та компаній. Більшість із них – російські. Це військово-промисловий комплекс держави-терориста. Але також це іранські та сирійські особи, ті, хто допомагає терору", – зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що кожен такий санкційний крок ретельно опрацьовується, і українські санкції – це частина глобального тиску на росію.

Раніше повідомлялось, що Україна запровадила санкції проти президента Сирії Башара аль-Асада.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті