Під нові санкції РНБО потрапили понад 400 осіб і компаній з росії, Ірану та Сирії – Зеленський

Під новими санкціями РНБО потрапили понад 400 російських, іранських і сірійських осіб і компаній. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні 18 березня.

"Є нові санкції РНБО. Більш ніж 400 осіб та компаній. Більшість із них – російські. Це військово-промисловий комплекс держави-терориста. Але також це іранські та сирійські особи, ті, хто допомагає терору", – зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що кожен такий санкційний крок ретельно опрацьовується, і українські санкції – це частина глобального тиску на росію.

Раніше повідомлялось, що Україна запровадила санкції проти президента Сирії Башара аль-Асада.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті