Під Москвою БпЛА вибухнув біля заводу з виробництва ракет, ще один дрон "прилетів" по брянському хімзаводу – соцмережі

Вибухи через падіння безпілотника пролунали в районі конструкторського бюро "Машинобудування" в Підмосков'ї, ще один дрон атакував хімічний завод у Брянській області. Про це 14 листопада повідомляють російські Телеграм-канали.

Так, у місті Коломні Московської області близько 7:30 стався вибух у районі конструкторського бюро машинобудування, де виготовляють ракети "Іскандер" і "Кинджал".

"У будинках на Окському проспекті його було чітко чутно. У машин, що стоять у дворах, спрацювали системи сигналізації. Жителі повідомляють про те, що до КБМ їдуть машини спецслужб", - пишуть пабліки.

Водночас у соцмережах стверджують, що безпілотникі атакував "Брянський хімічний завод імені 50-річчя СРСР" у Брянській області. У цеху, що будується виявили нерозірваний дрон з вибуховою речовиною. 

За даними Телеграм-каналів, дах цеху був пробитий у трьох місцях, але постраждалих немає.

Цей хімзавод входить до концерну "Техмаш" російської держкорпорації "Ростех", який спеціалізується на розробці та серійному постачанні боєприпасів.

Як повідомлялося, у росії заявили про спробу атаки дронів на об’єкти в Московській та ще трьох областях.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті