Під Маріуполем "прильоти" по кількох складах і базах окупантів – міськрада

Попадання по складах боєприпасів і місцях базування російських окупантів зафіксовано у трьох населених пунктах біля Маріуполя. Про це 29 травня повідомляє міська рада.

Зазначається, що кількість ударів на Маріупольському напрямку за останні дні збільшилася. Практично щодня в Маріуполі та районі лунають вибухи.

"Зокрема, за попередніми даними, було завдано ударів у Юр'ївці, Нікольському та Урзуфі. Тут розміщуються склади БК і бази росіян. Нещодавно ці населені пункти окупанти вважали тиловими, але ситуація змінюється", - йдеться в повідомленні.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко також повідомляє про серію вибухів у місті. За його даними, 28 травня в районі трикутника Мангуш – Нікольське – Маріуполь щонайменше шість разів спрацювала російська ППО. Вибухи лунали в Юр'ївці, Урзуфі, Нікольському, Старому Криму та смт Ялта.

"У Старому Криму приліт був такий, що в Кальміуському та Центральному районах трухануло від душі... У Ялті "прилетіло" в місце базування з технікою, у Юр'ївці є влучання в місце розташування окупантів. Попередньо там багато поранених", - написав Андрющенко в Telegram.

Радник мера додав, що поранених окупантів із Юр'ївки та Нікольського привезли в лікарню інтенсивної терапії №2.

Раніше російські Telegram-канали повідомляли про серйозні втрати окупантів у Маріуполі – 450 спецпризначенців і морпіхів за тиждень.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті