Під Івано-Франківськом стався вибух, можливо - на нафтовому об'єкті

На Прикарпатті над селом Стримба Надвірнянської громади підіймається чорний дим - очевидці пишуть про можливий вибух на об'єкті з нафтою. Про це повідомляють місцеві пабліки та телеграм-канали. 

Прес-секретарка Державної служби з надзвичайних ситуацій Світлана Водолага у коментарі РБК-Україна повідомила, що на місце інциденту виїхали бригади рятувальників.

Речниця ДСНС Прикарпаття Христина Перцович розповіла, що на даний момент немає інформації, що і де горить. Докладніші відомості будуть після прибуття рятувальників на місце.

Нагадаємо, вдень 30 вересня у Києві розвалився Дегтярівський міст на Шулявці. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті