Під час візита Зеленського у Словаччину стало відомо про надання Україні ще 16 САУ "Зузана"

Президент України Володимир Зеленський у у Братиславі  разом з президенткою Словаччини Зузанною Чапутовою провіли спільний брифінг, на якому остання заявила про надання Україні ще 16 САУ "Зузана", - пише "ЄП".

Також країни планують спільно розробляти новий тип гаубиць.

"Словаччина. Радий зустрічі з Президентом Зузаною Чапутовою. Ми досягли такого рівня співпраці, який зміцнює обидві наші країни – і в безпеці, і в міжнародних справах. Словаччина дійсно допомагає наближати мир", - написав у Телеграм Зеленський.

"Нам вдалося підписати контракт на поставку 16 "Зузан" в Україну і це відбудеться вже ближчим часом. Ми будемо спільно розробляти новий тип гаубиць. Розпочнеться спільне виробництво боєприпасів", – повідомила Чапутова.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський після Болгарії та Чехії відвідає з офіційним візитом Словакію.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті