Під час боїв на Білгородщині знищили командира оперативного угруповання "Білгород"

У ніч із 4 на 5 червня під час боїв у Бєлгородській області РФ знищили старшого офіцера оперативного угруповання "Бєлгород". Про це в Telegram повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

"У ніч із 4 на 5 червня в населеному пункті Нова Таволжанка вбито полковника гвардії Стєсєва Андрія Васильовича - старшого оперативного угруповання "Бєлгород", - повідомили розвідники.

Зазначається, що Стєсєв раніше обіймав посаду командира 104-го десантно-штурмового полку ВДВ РФ. Яке завдання ОУ "Білгород" - не уточнюється, також невідомо, коли саме її сформували.

Зазначимо, що оперативне угруповання - об'єднання, яке складається з формувань одного або декількох родів військ. Головною метою оперативного угруповання є виконання завдань на окремому напрямку або ділянці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Білгородській області РФ вночі горів "один з енергетичних об'єктів".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті