Під Бахмутом убито командира російської елітної десантно-штурмової бригади

Під час бойових дій в Україні вбито командувача російської 31-ї Ульяновської десантно-штурмової бригади полковника Андрія Кондрашкіна. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на так званого "заступника голови Росгвардії по "ДНР" Олександра Ходаковського.

31-а десантно-штурмова бригада брала участь у всіх найбільших битвах війни, починаючи з висадки десанту в аеропорту Гостомель, нагадав український журналіст Юрій Бутусов. За його даними, зараз бригада перебуває під Бахмутом. Кондрашкін перед загибеллю виконував завдання відбити атаки ЗСУ південніше села Андріївка, щоб не допустити охоплення залишків 72-ї мотострілецької бригади.

"Однак Кондрашкін не зміг виконати завдання, низку опорних пунктів 31-ї десантно-штурмової бригади було повністю знищено, і зокрема через сектор оборони Кондрашкіна українські штурмовики увірвалися в село", - повідомляє Бутусов.

Обставини загибелі Кондрашкіна залишаються невідомими.

За даними "Русской службы Би-би-си" і "Медиазоны", за час повномасштабного вторгнення росії в Україну в 31-й бригаді загинуло понад 170 військовослужбовців, 17% з яких належали до офіцерського складу.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті