Під Бахмутом на передовій загинув батько футболіста "Шахтаря"

Захищаючи Україну у війні проти росії загинув Сергій Огарков, батько гравця "Шахтаря" U19 Миколи Огаркова. Про це 10 січня повідомила пресслужба ФК "Шахтар".

Сергій Миколайович мав позивний "Шахтар" і боронив нашу країну на одній з найгарячіших ділянок фронту – Бахмутському напрямку. Йому був 51 рік.

Також повідомляється, що родина Огаркових родом з Добропілля (Донецька область).

"Микола Огарков приєднався до Академії «Шахтаря» у віці 13 років і наразі є одним з лідерів юнацького складу «гірників» та гравцем юнацької збірної України. ФК «Шахтар» висловлює щирі співчуття й слова підтримки Миколі та його сім’ї, усім рідним і близьким загиблого героя. Вічна пам’ять та шана Сергієві Огаркову. Героям слава", - йдеться у повідомленні.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті