Піар-служба "Шахтаря" показала, як густо росте бур'ян на "Донбас-Арені"

У мережі з'явилось відео, на якому видно, як занедбана територія домашнього стадіону футбольного клубу "Шахтар" поросла бур'яном в окупованому РФ Донецьку. Відео опублікував у своєму twitter PR-спеціаліст донецького "Шахтаря" Олег Барков.

"Без сліз важко дивитися. Там, де "рускій мір", там всюди занепад та смерть. Але ми обовʼязково повернемося", - додав він у підписі до відео.

Нагадаємо, "Шахтар" зіграв свій останній матч на "Донбас Арені" 2 травня 2014 року та обіграв "Іллічівець" в чемпіонаті України.

Як повідомлялося, окупанти "ДНР" заявили про обовʼязковий ремонт "Донбас Арени". 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті