Петиція про заборону видачі повісток на вулиці та блокпостах набрала необхідну кількість голосів

Петиція про заборону видачі повісток на вулиці, АЗС та блокпостах набрала необхідну кількість голосів. Про це свідчать дані на сайті електронних петицій.

Петицію було розміщено 29 червня.

Автор петиції просить президента розглянути можливість заборонити на законодавчому рівні видавати повістки на блокпостах, АЗС, вулиці тощо.

"Зараз багато бажаючих людей, які моралізовані, мають бойовий досвід, але не можуть вступити на службу, тому що багато людей набрали людей саме на вулицях, які не мають досвіду та/або достатнього бажання воювати, що робить оборонний потенціал менше", - йдеться в тексті документа.

Автор петиції просить набирати резерв насамперед із бажаючих людей та заборонити видачу повісток у місцях, крім військкоматів.

Окрім того, пропонується оприлюднити та оновлювати стан хвиль мобілізації, щоб люди, які не підходять під нинішню хвилю, могли відстоювати свої права під час переміщення територією України у випадках, коли їх хочуть незаконно чи з дорученнями призвати на службу.

Як повідомлялося раніше, в Україні набрала необхідних 25 тисяч голосів петиція про легалізацію одностатевих шлюбів.

Про те, що зараз відбувається з мобілізацій в Україні, читайте у матеріалі "Острова" Мобілізація в Україні: політики проти військових.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті