Першого заступника директора НАБУ відсторонили від виконання посадових обов’язків. Названо причину

Від виконання посадових обов’язків відсторонили першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Гізо Углаву. Про це повідомило НАБУ в Телеграм 24 травня.

"Для забезпечення обʼєктивного досудового розслідування, розпочатого за фактом ймовірного витоку інформації, наказом Директора НАБУ за відповідною заявою про можливий конфлікт інтересів усунуто Першого заступника Директора НАБУ від виконання посадових обов’язків та керівництва, закріпленими у внутрішніх документах напрямами та підрозділами. Про перебіг та результати досудового розслідування будемо інформувати громадськість", - йдеться в повідомленні відомства.

Як зазначається на сайті НАБУ, першим заступником директора бюро є Гізо Трістанович Углава.

"Наголошуємо, що керівництво та колектив Бюро максимально зацікавлені в проведенні повного, всебічного та неупередженого розслідування за цим фактом", - повідомляє також Бюро.

Раніше повідомлялось, що колишньому заступнику керівника Офісу президента Андрію Смирнову Національне атикорупційне бюро України (НАБУ) повідомило про підозру у незаконному збагаченні

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті