Перші українські пілоти пройшли базову підготовку до польотів на F-16

У Британії перша група українських пілотів пройшла базову підготовку Королівських військово-повітряних сил. Про це повідомляє прес-служба британського уряду 26 грудня.

"Група була сформована з шести досвідчених українських пілотів бойових винищувачів, які пройшли авіаційну підготовку з англійської мови, щоб підвищити їхню здатність брати участь у навчанні та підтримці коаліційних сил", - зазначається у повідомленні.

Тепер ці льотчики навчатимуться керувати винищувачами F-16 у Данії.

Також повідомляється, що ще десять українських пілотів-стажерів взяли участь у мовній підготовці і залишаються у Великій Британії, щоб продовжити практичну базову льотну підготовку, а також здобути такі важливі навички, як авіаційна медицина та підготовка на центрифугах.

Як повідомлялось раніше, у ISW вважають, що F-16 прибудуть до України "до кінця року".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті