Перша хвиля мобілізації в’язнів може зібрати до 4 тисяч добровольців - Малюська

Український уряд очікує, що залучення ув’язнених до ЗСУ на добровільній основі дозволить поповнити військо щонайменше на чотири тисячі осіб у першій хвилі. Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська, якого цитує The Washington Post, передає Укрінформ.

«Згідно з новим законом, ув’язнені, які підпадають під програму амністії, можуть бути призначені лише до десантно-штурмових бригад, що може означати їхню участь у боях віч-на-віч з російськими військами. Це обмеження відображає найбільш нагальні потреби України», - наводить американське видання слова міністра.

Малюська додав, що за його очікуваннями «щонайменше чотири тисячі чоловіків стануть добровольцями в першій хвилі набору».

Передбачається, що поки засуджені проходитимуть службу лише в частинах, повністю сформованих із колишніх в’язнів, якими керуватимуть кадрові військові. «Мотивація наших в’язнів сильніша, ніж у наших звичайних солдатів», – сказав Малюська.

Він підкреслив, для них звільнення – лише частина мотиву. Вони «також хочуть захистити свою країну та перегорнути сторінку».

Як повідомлялося, раніше міністр юстиції України висловив очікування, що загалом до лав ЗСУ можна буде долучити до 10-20 тисяч чоловіків призовного віку, які ув'язнені або мають судимості, на добровільній основі.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті