Перевізники у Словаччині заблокували рух вантажівок у пункті пропуску "Вишнє-Нємецьке" - "Ужгород"

Словацькі перевізники заблокували рух вантажівок на напрямку пунктів пропуску "Вишнє-Нємецьке" - "Ужгород". Про це сказав речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко в коментарі "Українській правді".

"Під час взаємодії зі словацькими прикордонниками отримано інформацію про початок блокування руху вантажівок на напрямку пунктів пропуску "Вишнє-Німецьке" - "Ужгород". Часткове блокування вантажного напрямку здійснюють словацькі перевізники.

За наявною інформацією блокування може мати безстроковий характер.

За словами Демченка, наразі на території Словаччини в бік України в черзі перебуває близько 900 вантажівок.

Офіцер нагадав, що за інформацією словацької сторони, блокувальники обіцяли пропускати в бік України по 4 транспортні засоби на годину, і не блокувати рух для гуманітарних вантажів, палива та інших важливих вантажів.

Рух для вантажівок на напрямку в'їзду в Словаччину буде забезпечуватися в штатному режимі.

У разі надходження від словацької сторони іншої інформації ДПСУ повідомлятиме додатково.

Як повідомлялося, Міністерство відновлення України та Міністерство інфраструктури Польщі спільно напрацьовують заходи для розблокування кордону.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті