Перевізники у Словаччині заблокували рух вантажівок у пункті пропуску "Вишнє-Нємецьке" - "Ужгород"

Словацькі перевізники заблокували рух вантажівок на напрямку пунктів пропуску "Вишнє-Нємецьке" - "Ужгород". Про це сказав речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко в коментарі "Українській правді".

"Під час взаємодії зі словацькими прикордонниками отримано інформацію про початок блокування руху вантажівок на напрямку пунктів пропуску "Вишнє-Німецьке" - "Ужгород". Часткове блокування вантажного напрямку здійснюють словацькі перевізники.

За наявною інформацією блокування може мати безстроковий характер.

За словами Демченка, наразі на території Словаччини в бік України в черзі перебуває близько 900 вантажівок.

Офіцер нагадав, що за інформацією словацької сторони, блокувальники обіцяли пропускати в бік України по 4 транспортні засоби на годину, і не блокувати рух для гуманітарних вантажів, палива та інших важливих вантажів.

Рух для вантажівок на напрямку в'їзду в Словаччину буде забезпечуватися в штатному режимі.

У разі надходження від словацької сторони іншої інформації ДПСУ повідомлятиме додатково.

Як повідомлялося, Міністерство відновлення України та Міністерство інфраструктури Польщі спільно напрацьовують заходи для розблокування кордону.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті