Переселенцям з Луганської області допоможуть вирішити пенсійні питання в Києві (адреса)

ВПО з Луганщини можуть отримати допомогу у вирішенні пенсійних питань у Києві 22 грудня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєм Телеграм-каналі 21 грудня.

"Вирішуйте питання пенсійного забезпечення 22 грудня у хабі Лисичанської громади в Києві. У п’ятницю там відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області", - сказано в повідомленні. 

Звернутися за вирішенням пенсійних питань до спеціаліста ГУ ПФУ нашого регіону можна буде з 10:00 до 15:00. Адреса: м. Київ, вул. М. Ушакова, буд. 8А (станція метро "Житомирська").

Раніше повідомлялось, що переселенців з Луганщини в Харкові прийматиме спеціаліст з пенсійних питань.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті