Переселенців з Луганщини в Харкові прийматиме спеціаліст з пенсійних питань (адреса)

Переселенців з Луганської області прийматиме спеціаліст з пенсійних питань у Харкові 21 грудня.  Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 20 грудня.

"У четвер в Харкові луганчани зможуть звернутися до спеціаліста з пенсійних питань. Прийом співробітником ГУ ПФУ в Луганській області відбудеться у хабі Попаснянської громади 21 грудня з 10:00 до 15:00", - сказано в повідомленні.

Хаб працює за адресою: м. Харків, майдан Конституції, буд. 1, під’їзд 4.

Раніше повідомлялось, що понад тисяча ВПО з Луганщини отримали допомогу в хабах Гірської громади за тиждень. У Дніпрі переселенці зможуть відвідати лікаря.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті