Переселенців з Луганщини консультуватимуть у Рівному з пенсійних питань (адреса, графік)

У хабі в Рівному організовуватимуть прийом з пенсійних питань для ВПО з Луганської області по перших понеділках місяця. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 24 листопада.  

"На базі хабу Кремінської громади створюють віддалене робоче місце спеціалістів ГУ ПФУ в Луганській області для надання онлайн-консультацій ВПО. Переселенці зможуть отримати відповіді на запитання щодо змін в соціальному та пенсійному законодавстві, легалізації заробітної плати, залежності страхового стажу від сплати єдиного соціального внеску тощо", - сказано в повідомленні. 

Уточнюється, що фахівці ПФУ консультуватимуть луганчан кожного першого понеділка місяця з 9:00 до 11:00. 

Адреса хаба: м. Рівне, вул. Кавказька, 9а.

Раніше повідомлялось, що педіатр розпочав прийом у рубіжанській лікарні, релокованій до Дніпра (адреса, телефон).

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті